Jdi na obsah Jdi na menu
 


AGI NOTÝSEK

Obrazek

     Dorinka je sice vzrůstu malého, nicméně se spoustou aktivit. Ze všech nejhlavnější jak pro ni, tak pro mě je aktivita numero uno, a tím je Agility. Proto jsme se rozhodly vytvořit Agi notýsek, ve kterém vám budeme přibližovat vše alespoň trochu zajímavé z tohoto odvětví v našem podání.

 

********************************************

 

      S Dorinkou jsme už nějaký ten pátek členy Oblastní Skupiny Agility VOSA Ostrava, kde taky pilně trénujeme pod vedením Lucky Dostálové. Letos začínáme druhou závodní sezónu, takže i tento deníček sledujte, bude se to tady zprávičkama možná hemžit :o) 

 

********************************************

  

VÝSLEDKY

  

********************************************

 

2008

 

10.5.2008 - intenzivní trénink ve Větřkovicích...Dorinka se vrací do své pohody, běhala opět moc hezky bez vymýšlení a dělala mi jen a pouze obrovskou radost...zároveň díky i Lucce za fajn předvečer a den na parkuru a taky Baníčku, že porazil tu Spartu a nám se hned běhalo líp (bo tam s náma běhal aji Sparťan a Brňák).

 

29.-30.3.2008 - Ostravský Pohár Agility 2008 - s Dorinkou jsme se těchto závodů účastnily pouze jako předskokani...poprvé jsme běhaly na koberci, ale Dorince to nedělalo větší problém...co říci k našim výkonům? No řekla bych, že jsou lepší než v Hlučíně...začneme zase pořádně trénovat a určitě to bude zase jen a jen lepší...Houpačky se pořád bojíme, látkový tunel překonáváme samy, ale napodruhé, kruh, všude možně, jen ne tím správným otvorem :-) Ale jakmile Dorinka ucítí voňavou ruku od párku, hledá si cestu a hlavně tu správnou, úplně sama...no prostě vyčůraná, ale to už víme...běžkala moc hezky, pomalinku se vracíme k tomu, jak to umíme :-) Oficiální počteníčko i odkaz na naše fotečky najdete tady. Zde přikládám ty nej od Káji Šeby...:-)

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

17.2.2008 - proběhl další cvičák v Hlučíně. Ti z vás, kteří dění u nás podrobně sledují ví, že na posledních závodech došlo ke změně taktiky v motivaci. Motivačním prostředkem se již pravděpodobně nadobro stala ňaminka. Dorinka tak dosáhla svého, ale nutno podotknouti, že to měla a má vymyšleno velmi dobře. Ji totiž agility vždycky stašně bavilo, jen prostě chtěla za své výkony kus vuřta :o) První trénink s touto taktikou dopadl nad mé očekávání, Dorinka opravdu běhala, běhala hezky a kdybych já tomuto přechodu více věřila bylo by to ještě lepší...takže suma sumárum...Dorinka dosáhla svého, ale i já...musím však přiznat, že prostě ten můj pišišvor nade mnou vyhrál :o), ale pokud ji to nadšení, rychlost a hlavně chuť běhat bez vymýšlení zůstane, takové její vítězství mi vadit nebude :o)

 

9. - 10.2.2008 - druhé kolo VosaCupu, Dorinka opět doběhnutý jeden běh, sobotní jumping, s jedním odmítnutím...umístění 9./20. Více informací o dění kolem závodů se dovíte tady.

 

19. - 20.1.2008 - naše Vosa pořádala první VosaCup...jednalo se o naše první závody v letošním roce a myslím, že opravdu nemohly dopadnout hůř :o) Skore 5:1 pro rozhodčí :o) Dorinka pokračovala v zakřiknutých výkonech, nevím co přesně se honilo její hlavičkou, nicméně se jevila hodně vystrašeně, zakřiknutě...v sobotu mě to dosti překvapilo a možná trošku ovlivnilo, ale zbraně jsem nesložila a z nedělního závodění jsme si udělaly juchací den...pevně věřím, že je to dočasný blok, který společně hravě překonáme :o) Výsledky jsou strašlivé, ale pokud opravdu chcete nakouknout, tak jsou tady :o)

  

13.1.2007 - zúčastnily jsme se s Dorinkou po dlouhatananááánské době tréninku...dojely jsme do Hlučína a snažily jsme se si připomenout, co se všechno kolem těch překážek dělá...Dorince zpočátku chybělo nasazení, rozkoukávala se, ale pomohlo nám zapůjčení Carmenčiného balonku (cizí hračky jsou namotivaci nejlepší :o) ) a běhalarelativně hezky...ikdyž zakřikle...zopakovaly jsme problémové překážky a s relativně dobrým pocitem jsme se vydaly domů...ještě jednou touto cestou děkuji Zdence, že nás autíčkem přiblížila k domovu...

 

5.1.2008 - zatím s Dorinkou nabíráme síly, tréninky a závody se však kvapem blíží :o)

 

********************************************

události za rok 2007